ZIMA 2024/2025

Zima nie taka zła!

Oddaj się białemu szaleństwu lub ucieknij przed zimą do ciepłych krajów – tak, jak wolisz. Sprawdź oferty, które przygotowaliśmy dla Ciebie i przekonaj się, że podróż z nami to świetny pomysł.

First minute

Ciepłe kraje w zimie? Czemu nie! Zarezerwuj wczasy first minute i pojedź na urlop, zanim tłumy turystów zakłócą Twój wypoczynek. Wakacje zimą to miła odskocznia od rzeczywistości i nieprzyjemnej pogody w Polsce.

All inclusive

Skorzystaj z naszej oferty wczasów all inclusive i nie przejmuj się niczym. Przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze destynacje z pełnym pakietem żywieniowym, świetnymi hotelami oraz profesjonalną obsługą.

Na narty

Oddawaj się białemu szaleństwu na najlepszych polskich i zagranicznych stokach. Przygotowaliśmy wyjazdy z myślą o zapalonych narciarzach, dla których takie spędzanie wolnego czasu jest wielką pasją i rozrywką.

Egzotyczne

Marzą Ci się rajskie plaże z turkusową wodą albo dżungle, w których spotkasz dzikie zwierzęta? Postaw na naszą ofertę egzotycznych wypraw w różne strony świata. Poznawaj nową kulturę, ludność i obyczaje.

Zimowy wypoczynek

Zimowiska to świetna opcja nie tylko dla dzieci. Rano kulig, a wieczorem relaks przy kominku z grzanym winem… A może wolisz bardziej leniwy wyjazd i SPA to dla Ciebie idealna forma wyjazdu? Sam zdecyduj.

Zwiedzaj zimą

Zwiedzanie różnych miejscowości podczas zimy ma swój urok. Mogą nawet wyglądać zupełnie inaczej niż latem czy wiosną… Warto zobaczyć też taką wersję ulubionego europejskiego miasta czy modnej wyspy.

Wybierz podróż taką, jaką lubisz

Zamień zimowe wieczory z kocem na fantastyczny wyjazd!