O NAS

Jedyne takie biuro. Z myślą o Twoich marzeniach.

Mamy jeden wspólny mianownik: miłość do podróży. Umówmy się więc, że Ty będziesz podróżować i zbierać wspomnienia, a my Ci tę podróż zorganizujemy, odciążając Cię od wszelkich formalności i obowiązków. Co Ty na to?

CITY BREAKS

Weekendowe wypady do Polski i Europy.

WCZASY

Wakacje, na jakie zasłużyłeś.

KOLONIE I OBOZY

Dla dzieci, studentów i seniorów.

Spełniamy najskrytsze marzenia.

Dla nas nie ma podróży niemożliwych.

Poznaj nas bliżej

Główną ideą, która przyświecała powołaniu do życia naszego biura była potrzeba realizacji odlotowych marzeń – twoich marzeń. Odlotowe biuro zabierze cię w różne zakątki świata, pokaże miejsca, o których istnieniu nie dowiesz się z oficjalnych przewodników, dostarczy emocji, a kiedy trzeba – wyciszy skołatane dusze. Doświadczony zespół, liczne kontakty w najciekawszych miejscach na świecie i bogata oferta turystyczna sprawią, iż każda wolna chwila, którą nam powierzysz, będzie tą, której nigdy się nie zapomina.

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju krótkie wypady za granicę, wyjazdy w polskie góry i nad morze, a nawet wczasy w najbardziej odległych miejscach świata. Dla Ciebie, Twojej rodziny, przyjaciół czy pracowników – sam wiesz, z kim najlepiej Ci się podróżuje. Natomiast z myślą o osobach starszych uruchomiliśmy specjalny program Travel Senior. Bo z życia trzeba czerpać w każdym wieku. Podstawą naszej działalności jest prawdziwa i rzetelna informacja oraz indywidualne podejście. Marzą Ci się wspaniałe wczasy? Zabierzemy Cię w podróż pełną atrakcji. Czekamy na Ciebie w Odlotowym Biurze, w którym przy aromacie świeżo palonej kawy i delikatnym zapachu herbat z całego świata jesteśmy do Twojej dyspozycji. Przybywaj!

ZAUFANIE

To podstawa każdej relacji. Pracujemy na Twoje zaufanie każdego dnia, dając Ci coraz to nowe, sprawdzone pomysły na udany wyjazd. Zaufaj nam, a razem stworzymy cudowną podróż!

PROFESJONALIZM

Pracujemy sprawnie i terminowo. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego w Odlotowym Biurze nie ma miejsca na błędy.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo to kluczowy składnik każdej wyprawy. Regularnie sprawdzamy więc przepisy prawne, stany techniczne pojazdów i doniesienia z krajów, do których wysyłamy naszych klientów.

SPOKÓJ

Nie musisz się niczym przejmować – załatwimy za Ciebie każdy aspekt związany z podróżą, jeśli tylko tego potrzebujesz. Odzyskasz spokój ducha i zajmiesz się innymi, ważnymi sprawami.

ZABAWA

Gwarantujemy mnóstwo pozytywnych przeżyć podczas organizowanych przez nas wyjazdów. Chcemy, byś dobrze się bawił już na samą myśl o podróży!

ŻYCZLIWOŚĆ

Uwielbiamy kontakt z ludźmi, dlatego życzliwość to kolejny filar naszej działalności. To nic nas nie kosztuje, a chcemy, byś czuł się maksymalnie komfortowo w relacjach z nami.

Wyrusz z nami w piękną podróż

Bez obaw, stresu i odpowiedzialności. Wybierz Odlotowe Biuro!