LATO 2023

Lato, lato wszędzie!

Odkryj najlepsze kierunki na tegoroczny urlop i wypocznij, jak nigdy – w końcu Ci się należy! Sprawdź oferty, które przygotowaliśmy dla Ciebie i przekonaj się, że podróż z nami to świetny pomysł.

First minute

Skorzystaj z opcji First Minute i zarezerwuj wczasy z wyprzedzeniem, nie martwiąc się później o terminy czy dostępne kierunki. First minute pozwala doskonale przygotować się do wyjazdu i zaoszczędzić sporo pieniędzy.

All inclusive

Skorzystaj z naszej oferty wczasów all inclusive i nie przejmuj się niczym. Przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze destynacje z pełnym pakietem żywieniowym, świetnymi hotelami i profesjonalną obsługą.

Wypoczywaj latem

Relaks na plaży, gorące słońce i turkusowe morze wystarczą Ci do pełni urlopowego szczęścia? Przygotowaliśmy dla Ciebie oferty obejmujące miejsca, dzięki którym spełni się Twoja definicja idealnego wypoczynku.

Zwiedzaj i wypoczywaj

Lubisz plażować, ale pod warunkiem, że następnego dnia w Twoim grafiku znajdzie się wycieczka do pobliskiego miasta? W naszej ofercie znajdziesz wiele wspaniałych miejscowości z plażami, które dodatkowo są świetną bazą wypadową do dalszych wojaży.

Kolonie

Organizujemy kolonie dla dzieci i młodzieży. Zabieramy najmłodszych w najpiękniejsze miejsca w całej Polsce. Morze, góry czy jeziora to doskonały pomysł na wyjazd dla Twojego dziecka, a kolonie są przeżyciem, które warto mieć na swoim koncie.

Autokarówki

Nie lubisz latać? A może po prostu wolisz jeździć i zwiedzać jednocześnie? Z myślą o Tobie przygotowaliśmy wycieczki autokarowe. To także znakomity sposób na integrację z grupą i zobaczenie wielu miejsc w krótszym czasie.

Pojedź z nami na upragniony urlop

Odpoczywaj, zwiedzaj, plażuj – tak, jak lubisz!